Slapukų politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-04-15

Mes, kaip Piyeg, rūpinamės jūsų saugumu ir, vadovaudamiesi šia slapukų politika, jūs mieli lankytojai, kokius slapukus naudojame savo svetainėje, kokiu tikslu ir kaip pakeisti slapukų nustatymus.

Siekdami teikti jums geresnes paslaugas, kokius asmens duomenis gaunate per slapukus. Norėdami gauti trumpą informaciją, kokiu tikslu ji renkama ir kaip ji tvarkoma, prašome Perskaitykite šią slapukų politiką. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite peržiūrėti mūsų privatumo politiką arba Nedvejodami galite susisiekti su mumis.

Kas yra slapukas?

Slapukai, kad vartotojai galėtų efektyviau naudotis svetainėmis, yra nedideli failai, išsaugoti jų įrenginyje. Vartotojo informacija per slapukus Pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą Nr. 6698, Asmens duomenų apsaugos įstatymą, Vartotojai turi būti informuoti ir gauti jų sutikimą.

Taip pat norime, kad jūs, mūsų mieli lankytojai, gautumėte kuo veiksmingiausiu būdu naudos iš mūsų svetainės. ir siekiant pagerinti mūsų brangių lankytojų patirtį, Mes naudojame įvairius slapukus.

1. Privalomi slapukai

Privalomi slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas Tai yra slapukai, kurie leidžia naudoti svetainę. Interneto svetainė be slapukų jis tinkamai neveiks.

2. Veikimo slapukai

Veikimo slapukai, lankytojų naudojimo informacija apie svetainę. ir jų pageidavimus anonimiškai, taip pagerindami svetainės veikimą. Slapukai, įgalinantys plėtrą.

3. Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai yra pagrįsti vartotojų ankstesniu naudojimusi svetaine. kad būtų galima juos atpažinti ir prisiminti būsimų apsilankymų metu. ir tokiu būdu interneto svetainės naudotojams kalba, regionas ir kt. pavyzdžiui, suasmenintas yra slapukai, leidžiantys teikti paslaugą.

4. Reklamos slapukai

Reklaminiai slapukai yra trečiųjų šalių slapukai ir naudojami jų elgesiui stebėti. Šių slapukų tikslas yra Padėti rodyti reklamas, kurios bus įdomios jų poreikiams. ir atsakomybė tenka trečiosioms šalims, kurioms priklauso slapukai.

Kokie asmens duomenys tvarkomi naudojant slapukus?

Asmens tapatybė (vardas, pavardė, gimimo data ir kt.) ir kontaktas (adresas, el. pašto adresas, telefonas, IP, vieta ir kt.) Jūsų informaciją mes teikiame automatiškai arba neautomatiškai per slapukus. metodus ir kartais analizės teikėjus, skelbimų tinklus, paieškos informacijos teikėjus, gauti, įrašyti, saugomi iš trečiųjų šalių, pvz., technologijų tiekėjų ir atnaujinami, atsižvelgiant į paslaugų ir sutartinių santykių tarp mūsų sistemą ir trukmę, yra teisėti bus tvarkomi pagal pašalpos įforminimo sąlygą.

Kokiam tikslui naudojami slapukai?

Užtikrinti saugumą mūsų svetainėje aptinkant įtartiną veiklą, padidinti funkcionalumą ir našumą, atsižvelgiant į produktų ir paslaugų pageidavimus. palengvinti prieigą prie šių paslaugų kuriant ir pritaikant asmeniniams poreikiams naudoja slapukus sutartinėms ir teisinėms pareigoms vykdyti. Be to, vartotojai gali būti sujungti su išsamesniais paslaugų teikėjais. Šiuo tikslu taip pat kalbama apie reklaminius slapukus ir dalijimąsi informacija su trečiosiomis šalimis.

Kaip tvarkomi slapukai?

Po visų šių paaiškinimų, kokie slapukai bus naudojami, visiškai priklauso nuo mūsų vartotojų. paliktas jų laisva valia. Iš naršyklės nustatymų ištrindami slapukų nuostatas arba ją užblokavę, galėsite ją valdyti vos tik įeisite į mūsų svetainę arba ateityje, Šiuos nustatymus galite bet kada pakeisti. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. mūsų privatumo politiką. Galite naršyti arba susisiekti su mumis piyegcom@yandex.com el. pašto adresu.