Registration Agreement

Naudodami šį forumą sutinkate neskelbti jokios melagingos, šmeižikiškos, netikslios, įžeidžiančios, vulgarios, neapykantą skatinančios, priekabiaujančios, nepadorios, nešvankios, seksualinės orientacijos, grasinančios, pažeidžiančios asmens privatumą, suaugusiems skirtos medžiagos. , arba kitaip pažeidžiant bet kokius tarptautinius ar Jungtinių Valstijų federalinius įstatymus. Taip pat sutinkate neskelbti jokios autorių teisių saugomos medžiagos, nebent jums priklauso autorių teisės arba jūs turite raštišką autorių teisių saugomos medžiagos savininko sutikimą. Šlamštas, potvyniai, skelbimai, grandininiai laiškai, piramidės schemos ir raginimai taip pat yra draudžiami šiame forume.

Atminkite, kad šio forumo darbuotojai ar savininkai negali patvirtinti pranešimų galiojimo. Atminkite, kad mes aktyviai nestebime paskelbtų pranešimų, todėl nesame atsakingi už juose esantį turinį. Mes negarantuojame jokios pateiktos informacijos tikslumo, išsamumo ar naudingumo. Paskelbtuose pranešimuose išreiškiama autoriaus nuomonė, nebūtinai šio forumo, jo darbuotojų, antrinių įmonių ar šio forumo savininko nuomonė. Kiekvienas, kuris mano, kad paskelbtas pranešimas yra nepriimtinas, raginamas nedelsiant apie tai pranešti šio forumo administratoriui arba moderatoriui. Šio forumo darbuotojai ir savininkas pasilieka teisę pašalinti nepriimtiną turinį per pagrįstą laikotarpį, jei nustato, kad pašalinimas yra būtinas. Tai yra rankinis procesas, tačiau atminkite, kad jie gali neturėti galimybės iš karto pašalinti ar redaguoti tam tikrų pranešimų. Ši politika taip pat taikoma nario profilio informacijai.

Jūs liekate visiškai atsakingas už savo paskelbtų pranešimų turinį. Be to, jūs sutinkate atlyginti žalą šio forumo, bet kokių su šiuo forumu susijusių svetainių savininkams, jo darbuotojams ir dukterinėms įmonėms. Šio forumo savininkai taip pat pasilieka teisę atskleisti jūsų tapatybę (ar bet kokią kitą susijusią informaciją, surinktą naudojant šią paslaugą), jei pateikiamas oficialus skundas ar teisinis veiksmas, kylantis dėl bet kokios situacijos, kurią sukėlė jūsų naudojimasis šiuo forumu.

Registruodamiesi turite galimybę pasirinkti savo vartotojo vardą. Rekomenduojame išlaikyti tinkamą pavadinimą. Naudodami šią vartotojo abonementą, kurį ketinate registruotis, sutinkate niekada neišduoti savo slaptažodžio kitam asmeniui, išskyrus administratorių, dėl jūsų apsaugos ir galiojimo. Taip pat sutinkate NIEKADA dėl jokios priežasties nenaudoti kito asmens paskyros. Taip pat LABAI rekomenduojame naudoti sudėtingą ir unikalų paskyros slaptažodį, kad išvengtumėte paskyros vagystės.

Užsiregistravę ir prisijungę prie šio forumo galėsite užpildyti išsamų profilį. Jūsų pareiga yra pateikti švarią ir tikslią informaciją. Bet kokia informacija, kurią forumo savininkas ar darbuotojai nustato kaip netikslią ar vulgarią, bus pašalinta iš anksto įspėjus arba be jo. Gali būti taikomos atitinkamos sankcijos.

Atkreipkite dėmesį, kad su kiekvienu įrašu įrašomas jūsų IP adresas, jei jums reikia uždrausti dalyvauti šiame forume arba susisiekus su jūsų IPT. Tai atsitiks tik rimto šio susitarimo pažeidimo atveju.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga įdeda slapuką – tekstinį failą, kuriame yra informacijos (pvz., vartotojo vardo ir slaptažodžio) bitų, į jūsų naršyklės talpyklą. Tai naudojama TIK tam, kad galėtumėte prisijungti/atsijungti. Programinė įranga nerenka ir nesiunčia į jūsų kompiuterį jokios kitos informacijos.